Yardım

Üyelik İşlemleri

Dilekiste.com’dan alışveriş yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Siteye üye olmak için “üye ol” formunu doldurduktan sonra verdiğiniz bilgiler tarafımızdan incelenir ve üyeliğiniz aktif edilir. Üyeliğinizin aktif edildiği sms ve mail yoluyla tarafınıza bildirilir.

 

Sipariş Oluşturma

Siteye üye iseniz sizde aktif görünen markaları listeleyerek istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz marka veya ürünlerle ilgili arama yapabilir veya sitemizdeki kategorilerden ilgilendiklerinizi seçerek ürünleri inceleyebilirsiniz. Alışverişi tamamlamak için sepete gidip ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz sonrasında diğer markalara göz atıp aynı şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Her marka için ayrı sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

 

Sipariş Takibi

Dilekiste.com sitesinden verdiğiniz siparişler en kısa sürede sipariş vermiş olduğunuz markanın satış temsilcisi tarafından teslim edilir. Siparişinizin durumunu siparişlerim bölümünden ya da satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Satış temsilcinizin iletişim bilgilerine hesabım bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Sipariş Süreci ve Teslimat

Dilekiste.com verdiğiniz siparişler tarafınıza Dilek Grup Satış Temsilcisi tarafından teslim edilir. Satış temsilcinizin size uğradığı gün haricinde de sipariş teslimatı yapılabilmektedir. Sipariş teslimatı için ücret alınmamaktadır. Siparişiniz satış temsilcimiz tarafından fatura karşılığı teslim edilir. Teslimat sırasında ödemenizi ister nakit isterseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz.

 

Sipariş İptali

Siparişinizi henüz teslim almadıysanız sitede yer alan siparişlerim bölümünden vermiş olduğunuz siparişi seçerek iptal edebilirsiniz. Sipariş iptali, siparişi verdikten 30 dakika içinde iptal edilebilir.